ציפוי שיניים בשיטת למינייט וינירס – ד"ר סיגל דגן

בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים תרים אחר פתרונות אסתטיים, שנועדו ליצור שיפור ניכר במצב השיניים ובזמן קצר. אתם מוזמנים להתרשם משלל הפתרונות שמרפאתנו מציעה ללקוחותיה, ולהתחיל עוד היום תהליך ציפוי שיניים על ידי אורתודנט.

ניתן ליצור ציפוי לשיניים באמצעות חומרים שונים ובמחירים משתנים, ובמרפאתנו תוכלו ליהנות משירות הנקרא למינייט וינירס. תהליך ציפוי שיניים זה, בו שיני המטופל מצופות בכיסוי דק למדיי העשוי חרסינה. ציפוי זה מקנה לאנשים מראה שונה לגמרי של חלל הפה והשיניים. ניתן להסתייע בשירותי אורתודנט בכדי לבצע ציפוי שיניים לפני אירוע וחגיגות שונות, אך יש לזכור גם כי מדובר בהרבה יותר מאשר ציפוי לשיניים לבנות ומניעים אסתטיים. טכניקת למינייט וינירס, VENEERS  Laminateגם נועדה עבור הניסיון לצמצם רווחים בין השיניים, כך שניתן ליהנות הן משינוי בצבע השן והן מעיצובה של כותרת השן מחדש במקרים מסוימים.

למינייט וינירס – ציפוי לשיניים לבנות וחיוך מלא ביטחון

מרפאתנו מזמינה אתכם לבצע ציפויים בשיניכם בכדי לשפר את הנראות החיצונית ולהעלות חזרה את ביטחונכם ותחושת הערך העצמי שלכם, וגם עבור מקרים בהם קיימים שברים בשיניים. ציפוי לשיניים נועד גם עבור מטרה זו של השלמתן של שיניים שבורות. מעבר לכך, ניתן גם להסתייע בשירותי המרפאה עבור מקרים בהם אתם מבקשים אפילו להאריך את השיניים וליצור עיצוב חדש של השן. במקרים אלו, ציפוי לשיניים עשוי לחולל הבדל משמעותי בחיוכו של הלקוח, ורבים מדווחים על שיפור ניכר בביטחונם לחייך.

ניתן להסתייע בשירותי המרפאה עבור ציפוי שיניים ובתום שני מפגשים (עשי להשתנות) כבר ליהנות מחיוך שנראה אחרת לגמרי. טכניקת למינייט וינירס (ציפוי חרסינה)נועדה בכדי שתוכלו ליהנות מתהליך טיפולי שאינו כרוך בכאבים כאלו או אחרים. במקרים מסוימים, קיים צורך להסיר שכבה דקה מהשן, אך התהליך אינו כואב. אתם מוזמנים להתרשם מביקורות שונות של מטופלים אשר עברו את התהליך ללא כאבים.

שיפור האסתטיקה ע"י ציפוי שיניים, אך לא רק

ציפוי חרסינה עשוי להוביל לכך שהשן תישמר באופן מוצלח הרבה יותר. מלבד הציפוי חרסינה שיעניק לכם שיניים לבנות, יש לזכור גם כי הציפויים מסייעים רבות בנושא של שמירת השן לאורך זמן. מעבר לכך, אתם מוזמנים לקבל במרפאתנו פגישת ייעוץ ראשונית חינם לגבי כל התהליך והאופן בו השיניים נשמרות באמצעות ציפוי זה. ציפוי לשיניים עשוי להוביל לכך שטיפולי השורש יופחתו, ובעיות החניכיים ידעכו וכמעט ולא יופיעו, כך שמומלץ לקבל מידע נוסף לגבי ציפוי שיניים לבנות, ציפויי חרסינה ועוד.

בנוסך לציפוי שיניים, אנו עוסקים במתן שירותים אורתודנטיים נוספים, ותוכלו ליצור קשר בכדי ליהנות מפגישת ייעוץ חינם בשילוב הדמיה מלאה לתהליך ולתוצאותיו.

 

אנו מתקנים יישורי שיניים לא מוצלחים

לא פעם, מרפאתנו נדרשת לבצע תיקונים של יישורי שיניים שלא בוצעו כהלכה, והותירו אנשים עם חיוך שחושף שיניים מאוד לא ישרות, או אפילו עקומות ולא שוות באורכן. במקרים אלו, ניתן להסתייע בשירותי המרפאה שלנו בכדי לבצע את התיקונים הנדרשים. אפשר לצמצם רווחים באמצעות ציפוי שיניים בחרסינה, להקטין ולהגדיל שיניים, להלבינן ועוד רבות.

אנו זמינים עבורכם בכל שלבי הטיפול. פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני חינם.

צוות המרפאה תמיד ישמחו להעניק את המענה הכי מדויק שניתן להעניק לכל לקוח ולקוחה ולכל דרישה. בתחילת תהליך ציפוי לשיניים ותיקונים כאלו ואחרים, קיים הכרח לוודא ציפיות אל מול הלקוחות, ומרפאתנו תמיד משתדלת לשקף את תהליך העבודה ככל שניתן, בכדי למנוע עוגמת נפש עתידית כזו או אחרת.

בדיקה ראשונה ויעוץ ללא תשלום

מלאו פרטיכם בטופס ואנו ניצור קשר

מאשר הצטרפות וקבלת מייל פרסומי מעת לעת

ד"ר סיגל דגן - הלבנת שיניים

דר' אלון זיידמן

אני מאמין

"תחלום בגדול, תחייך חיוך גדול יותר"

משמעות החיוך: ביטחון עצמי, הצלחה, בריאות ואושר

ד"ר סיגל דגן - הלבנת שיניים