ציפוי שיניים, ציפוי למינייט | ד"ר זיידמן אסתטיקה דנטלית ציפוי שיניים למיניט ויניירס

ציפוי שיניים בשיטת למינייט וינירס – ד"ר סיגל דגן

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים תרים אחר פתרונות אסתטיים שנועדו ליצור שיפור במראה השיניים הדרישה הנוספת היא שהטיפול יערך בזמן קצר. אנחנו רוצים להזמינכם להתרשם משלל הפתרונות שמרפאתנו מציעה למטופלינו בנושא שינוי צורה,טיפול המרווחים בין השיניים,צבע ועמדת השיניים ולהתחיל עוד היום תהליך ציפוי שיניים על ידי ד"ר דגן -זיידמן סיגל.

ניתן ליצור ציפוי לשיניים באמצעות קליפות חרסינה הנקראות גם חזיתות חרסינה (VENEERS) בתהליך זה מבוצעת הסרה דקה מאוד מחומר השן ,ישנם מקרים שבהם הסרה זאת אף אינה הכרחית כלל, במקום חומר השן שהוסר מודבקת חזית חרסינה חדשה בגוון ובצבע שנבחר בתחילת התהליך. תהליך ציפוי שיניים זה, בו שיני המטופל מצופות בכיסוי דק למדיי העשוי חרסינה מקנה לאנשים מראה שונה לגמרי של חלל הפה והשיניים. ניתן להסתייע בשירותי מרפאתינו בכדי לבצע ציפוי שיניים לפני אירועים משפחתיים חשובים אך יש לזכור כי מדובר בהרבה יותר מאשר ציפוי לשיניים.טיפול בטכניקת למינייט וינירס, VENEERS  Laminate גם נועדה עבור טיפול בשיניים שנשברו כתוצאה מטראומה בעבר או צבען השתנה,האפיר או השחיר כתוצאה מטיפול שורש, כך שניתן ליהנות הן משינוי בצבע השן והן מעיצובה של כותרת השן מחדש.

מרפאתינו הינה היחידה בישראל המעניקה 10 שנות אחריות לטיפול !

למינייט וינירס – ציפוי לשיניים לבנות וחיוך מלא ביטחון

מרפאתנו מזמינה אתכם לבצע ציפויים בשיניכם בכדי לשפר את הנראות החיצונית ולהעלות חזרה את ביטחונכם ותחושת הערך העצמי שלכם, וגם עבור מקרים בהם קיימים שברים בשיניים. ציפוי לשיניים נועד גם עבור מטרה זו של השלמתן של שיניים שבורות. מעבר לכך, ניתן גם להסתייע בשירותי המרפאה עבור מקרים בהם אתם מבקשים אפילו להאריך את השיניים וליצור עיצוב חדש של השן. במקרים אלו, ציפוי לשיניים עשוי לחולל הבדל משמעותי בחיוכו של הלקוח, ורבים מדווחים על שיפור ניכר בביטחונם לחייך.

ניתן להסתייע בשירותי המרפאה עבור ציפוי שיניים ובתום שני מפגשים (עשי להשתנות) כבר ליהנות מחיוך שנראה אחרת לגמרי. טכניקת למינייט וינירס (ציפוי חרסינה)נועדה בכדי שתוכלו ליהנות מתהליך טיפולי שאינו כרוך בכאבים כאלו או אחרים. במקרים מסוימים, קיים צורך להסיר שכבה דקה מהשן, אך התהליך אינו כואב. אתם מוזמנים להתרשם מביקורות שונות של מטופלים אשר עברו את התהליך ללא כאבים.(חפשו בגוגל חוות דעת ד"ר אלון זיידמן)

שיפור האסתטיקה ע"י ציפוי שיניים, אך לא רק

ציפוי חרסינה עשוי להוביל לכך שהשן תישמר באופן מוצלח הרבה יותר. מלבד הציפוי חרסינה שיעניק לכם שיניים לבנות, יש לזכור גם כי הציפויים מסייעים רבות  בשמירת השן לאורך זמן. מעבר לכך, אתם מוזמנים לקבל במרפאתנו פגישת ייעוץ ראשונית חינם לגבי כל התהליך והאופן בו השיניים נשמרות באמצעות ציפוי זה. ציפוי לשיניים במצבים של רגישות יתר עשוי להוביל לכך שטיפולי השורש יופחתו, ובעיות החניכיים ידעכו וכמעט ולא יופיעו, כך שמומלץ לקבל מידע נוסף לגבי ציפוי שיניים לבנות, ציפויי חרסינה ועוד.

בנוסך לציפוי שיניים, אנו עוסקים במתן שירותים אורתודנטיים נסתרים, ותוכלו ליצור קשר בכדי ליהנות מפגישת ייעוץ חינם בשילוב הדמיה מלאה לתהליך ולתוצאותיו.

 

אנו מתקנים יישורי שיניים לא מוצלחים

לא פעם, מרפאתנו נדרשת לבצע תיקונים של יישורי שיניים שלא בוצעו כהלכה, והותירו אנשים עם חיוך שחושף שיניים מאוד לא ישרות או אפילו עקומות ולא שוות באורכן. במקרים אלו, ניתן להסתייע בשירותי מרפאתינו בכדי לבצע את התיקונים הנדרשים. אפשר לצמצם רווחים באמצעות ציפוי שיניים בחרסינה, להקטין ולהגדיל שיניים, להלבינן ועוד .

אנו זמינים עבורכם בכל שלבי הטיפול. פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני חינם.

צוות המרפאה תמיד ישמחו להעניק את המענה המדויק ביותר לכל לקוח ולקוחה ולכל דרישה. בתחילת תהליך ציפוי לשיניים קיים הכרח לוודא התאמת ציפיות אל מול הלקוחות, מרפאתנו תמיד משתדלת לשקף את תהליך העבודה בצורה מקיפה ומפורטת.

בדיקה ראשונה ויעוץ ללא תשלום

מלאו פרטיכם בטופס ואנו ניצור קשר

  מאשר הצטרפות וקבלת מייל פרסומי מעת לעת

  ד"ר סיגל דגן - הלבנת שיניים

  דר' אלון זיידמן

  אני מאמין

  "תחלום בגדול, תחייך חיוך גדול יותר"

  משמעות החיוך: ביטחון עצמי, הצלחה, בריאות ואושר

  ד"ר סיגל דגן - הלבנת שיניים

  [email-subscribers namefield="NO" desc="" group="Public"]
  ×

  שיחת ווטסאפ