יישור שיניים נסתר בשיטות WIN / INCOGNITO

אנו מזמינים אתכם להתרשם מאחת השיטות המתקדמות בעולם עבור יישור שיניים נסתר. שיטות אלה, הנקראת שיטת אינקוגניטו ו WIN  ליישור שיניים, נועדו למבוגרים ולאלו אשר מעל גיל 18. באמצעות שיטה זו תוכלו ליהנות מאמצעי יישור שיניים שאינם נראים כלפי חוץ, ואינם מצריכים את מבוכתכם בציבור – כיאה לשיטות הישנות יותר.

שיטת WIN ליישור שיניים, היא טכניקת יישור שיניים אשר מחוללת נפלאות אצל אנשים הסובלים מליקויי סגר שונים. נוסף על כך, ניתן במרפאתנו ליצור יישור שיניים מוצלח באמצעות שיטה זו, תוך שאתם ורק אתם מודעים לתהליך שאתם עוברים. כאמור, יישור שיניים נסתר אצל המטופל, הוא תהליך בו מותקן המכשיר ליישור השיניים בחלקו הפנימי של חלל הפה. שיטת WIN ביחד עם שיטת אינקוגניטו מוגדרות כאחת השיטות המתקדמות ביותר בעולם עבור ביצוע של יישור שיניים נסתר אצל אנשים וזאת משום כך שהתהליך כולל גם תכנון המבוצע על ידי תוכנת מחשב. במהלך התהליך, אתם תעברו אבחון על ידי רופא שיניים בעל הכשרת מאסטר MSC מתאימה לשיטה זו וגם באמצעות התוכנות המיועדות לסרוק את שיניכם ולייצר את תכנית העבודה המדויקת ביותר עבורכם.

שירות יישור שיניים נסתר ללא הפרעה בשגרה

מרפאתנו מאפשרת לכם להחל בתהליך של יישור שיניים פנימי וזאת, מבלי הצורך לחשוש לגבי פעילויות סטנדרטיות ושגרתיות אשר ביום-יום.
כמו כן, לאחר שנים של ניסיון אנו מספקים שירותים נוספים ליישור שיניים, בניהם: יישור שיניים שקוף, יישור שיניים נסתר, יישור שיניים פנימי, יישור שיניים למבוגרים ועוד.

מרפאתנו עוסקת רבות בנושאי אסתטיקה. תוכלו ליהנות משירותי אורתודונטים שיובילו לשמירה טובה יותר של השן לאורך זמן. השיניים מצריכות את הטיפול ואת השמת הדגש שלכם, היות והזנחה עשויה להוביל לסיבוכים בריאותיים, לעלויות גבוהות יותר הכרוכות בטיפולי שיניים יקרים, בכאבים ובחוסר שינה רב. ניתן ליצור קשר עם מרפאתנו בכדי לקבוע פגישת ייעוץ, בה תוכלו לקבל את המידע המדויק והמתאים ביותר עבורכם.

תהליך יישור שיניים פנימי

אנו משתמשים בציוד הכי חדיש והכי משוכלל ומקפידים על שירות אדיב ויחס חם. כל זאת ועוד, בכדי שתוכלו לעבור אצלנו חווית יישור שיניים מוצלחת ונטולת כאבים מיותרים. חשוב לציין כי תהליך יישור שיניים עלול להיות כרוך בתחושות לא לגמרי נעימות לפעמים, אך לא מדובר בכאבים – עבור מרבית האנשים שדורשים לעבור את הטיפולים השונים.

יישור שיניים שקוף ופנימי, הם טכניקות מצוינות שנועדו להחזיר לכם את הביטחון העצמי כמה שיותר מהר. אמנם מדובר בתהליך שעשוי לארוך תקופה, אך מדובר בתהליך שרק אתם והאורתודונט תדעו עליו בדרך כלל, יישור שיניים נסתר לא נראה כלפי חוץ, וגם לא מהווה שום קושי בהמשך התנהלות רגילה ויום-יומית. אנו נשמח לקיים עבורכם פגישת ייעוץ, צרו קשר עם נציגי המרפאה, וקבעו עוד היום פגישה בה כל המידע יועבר אליכם באופן מקצועי ואדיב. שימו לב, שיטות WIN ו- אינקוגניטו ליישור שיניים נועדה לאנשים אשר גילם מבוגר יותר מאשר 18 שנים, כך שאם אתם מתחת לגיל 18, קיימים עבורכם סוגי טיפולים שונים עבור יישור שיניים.

האמצעים בהם משתמשים עבור יישור שיניים בשיטת אינקוגניטו ו- WIN, הם אמצעים נסתרים ודקים למדיי, כך שבכל הקשור לפעילות הלשון ולנוחות שבחלל הפה – סביר להניח שלא תרגישו בהבדל משמעותי, ותוכלו לאכול כרגיל ולהתנהל כשם שהתנהלתם עד לתחילת התהליך של יישור שיניים נסתר בשיטת WIN.

לקוחות מרפאתנו מדווחים על שיפור ניכר בביטחונם ובתחושתם והחיוכים של הלקוחות שלנו אומרים הכול. לפעמים, תמונה אחת אכן שווה אלף מילים. אנו ממליצים לכם להיכנס לגלריית התמונות שבאתר המרפאה, בכדי להתרשם מעבודות יישור שיניים שונות אשר בוצעו על ידי ד"ר אלון זיידמן מסטר ביישור שיניים פנימי ובעל ניסיון למעלה מ-20 שנה..

תיקון קיבוע לאחר טיפול אורתודנטי.

הקיבוע לאחר טיפול אורתודנטי נועד לשמור על השיניים במצבם היישר לפעמים קיבוע זה נשבר ויש לתקנו ללא דיחוי.
מרפאתנו מעניקה שירות מהיר לתיקון קיבועים גם שלא נעשה במרפאתנו ונעשה ע"י רופא אחר.
חשוב לציין כי נדרשת מיומנות רבה בתיקון קיבוע שבור לאחר יישור שיניים.

אנו מזמינים אתכם לפגישת ייעוץ ראשונית חינם – צרו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לרשותכם

 

בדיקה ראשונה ויעוץ ללא תשלום

מלאו פרטיכם בטופס ואנו ניצור קשר

מאשר הצטרפות וקבלת מייל פרסומי מעת לעת

ד"ר סיגל דגן - הלבנת שיניים

דר' אלון זיידמן

אני מאמין

"תחלום בגדול, תחייך חיוך גדול יותר"

משמעות החיוך: ביטחון עצמי, הצלחה, בריאות ואושר

ד"ר סיגל דגן - הלבנת שיניים