שיפור האסתטיקה באמצעות יישור שיניים

טכנולוגיות שונות וחדישות, קיימות כיום עבור מטופלים שמעוניינים לעבור תהליך יישור שיניים נסתר ואסתטי. במקרים רבים, מגיעים גם מטופלים מבוגרים אשר מבקשים ליישר שיניים לאחר שנים ארוכות שדחו את הטיפול. יישור שיניים שקוף למבוגרים אצל אורתודנט מומלץ, כיצד מתחילים?

בין אם אתם סובלים משיניים עקומות, מבנה לסתי צר או ממבנה שיניים עם רווחים גדולים, כדאי לבדוק אילו סוגי שירותים תוכלו לקבל אצל אורתודנט ליישור שיניים. ברוב המקרים, לאחר תהליך טיפולי של 3-4 חודשים בממוצע, תוכלו כבר להיות בעלי חיוך כובש ושיניים ישרות. כיום, מבוגרים בוחרים לעבור יישור שיניים עם גשר שקוף, מפני שזו הדרך האסתטית ביותר לעבור יישור שיניים., אנשים זוכים לסדר את שיניהם לאחר שנים של המתנה. למעשה, אחד מכרטיסי הביקור הראשוניים שאנו מציגים לאנשים, הוא כנראה החיוך שלנו. אנשים יזכרו אותנו על פי התחושה שגרמנו להם להרגיש, כך שאם אתם קורנים ומחייכים, אנשים אחרים יזכרו אתכם בשל ה"אנרגיה" החיובית שהם ספגו ממכם בעת המפגש.

יישור שיניים נסתר לבוגרים

אין ספק, כבר דובר רבות על כך שחיוך כובש ובודד – עשוי לפתוח דלתות רבות! בשל כך, אם אתם זקוקים לשירותי אורתודנטים מומלצים ליישור שיניים עם גשר שקוף, מומלץ מאוד שלא לדחות את הטיפול, ולקבל עוד היום ייעוץ מאורתודנט עתיר ניסיון.

לרוב, תוכלו גם להתבונן בהדמיות המוקרנות לכם מתות מחשב, שמדמה את השלמת יישור השיניים שלכם. במילים אחרות, תוכלו להתבונן בצפי של תוצאות יישור השיניים שלכם. ישנן שיטות שונות עבור יישור שיניים שקוף, בין אם בוחרים בפלטות שקופות או סמכים נסתרים. אחת השיטות הנפוצות עבור גשר שקוף בשיניים, היא שיטה שנקראת INVISALIGN. בשיטה זו מותקנות בפיו של המטופל פלטות שקופות שניתנות להסרה בכל זמן בו המטופל זקוק לכך באם בזמן אכילה או לאפשר צחצוח שיניים קל יותר. בכל שבוע עד שבועיים המרפאה מספקת פלטה חדשה ונקיה לצורך המשך השימוש.

 

שיטות יישור שיניים בלתי נראה

שיטה נוספת בה משתמשים עבור יישור שיניים נסתר למבוגרים וצעירים, היא שיטה ייחודית באמצעות גשר לינגואלי או בשפת העם גשר פנימי נסתר. בשיטה זו מותקנים בפיו של המטופל סמכים נסתרים בחלקן הפנימי של השיניים. גם זה, הינו טיפול יישור שיניים שקוף שלא רואים. סמכים נסתרים זוהי גם אופציה עבור חלק מהמטופלים, כאשר במהלך שיטה זו של סמכים שקופים ליישור שיניים, משתמשים גם בחרסינה.

החרסינה תהיה מודבקת על שיני המטופלים ומדובר בטכניקה מצוינת עבור יישור שיניים לבגירים, אך גם למתבגרים. ברוב השיטות ליישור שיניים, בין אם צריך להתקין סמכים שקופים, פלטות שקופות או חרסינה, טכניקת הטיפול תהיה מותאמת אישית לאדם הזקוק ליישור, בצמוד למדידת הלסת ולמידותיו האישיות של המטופל.

 

יישור שיניים שלא רואים

אם בוחרים בשיטה של הדבקת סמכים ליישור שיניים שקוף, קודם כל יילקחו מידותיו של המטופל ולאחר מכן תתבצע ההדבקה של אותם סמכים. לרוב, זמן הדבקת סמכים ליישור שיניים עומד על 40 דקות בממוצע. לאחר התקנת הפתרון המתאים עבורכם ליישור השיניים, תוכלו לחזור לשגרתכם באופן מלא, ללא כל קושי כזה או אחר.

אין ספק כי בגיל מסוים, יישור שיניים עם ברזלים שנראים לעין – עשוי להביך את האדם. בשל זאת, יישור שיניים אסתטי ובלתי נראה, הוא המענה המדויק ביותר עבור אנשים שמעוניינים לבצע את הטיפול ולחזור לשגרה מלאה כמה שיותר מהר.

 

בדיקה ראשונה ויעוץ ללא תשלום

מלאו פרטיכם בטופס ואנו ניצור קשר

מאשר הצטרפות וקבלת מייל פרסומי מעת לעת

ד"ר סיגל דגן - הלבנת שיניים

דר' אלון זיידמן

אני מאמין

"תחלום בגדול, תחייך חיוך גדול יותר"

משמעות החיוך: ביטחון עצמי, הצלחה, בריאות ואושר

ד"ר סיגל דגן - הלבנת שיניים