ציפוי שיניים, ציפוי שיניים מחרסינה | ציפוי למינייט ד"ר סיגל דגן ציפוי שיניים מחרסינה

עדכוני חדשות

ציפוי שיניים מחרסינה | ד"ר סיגל דגן

ישנם המון מטופלים, ביניהם גם מפורסמים כמובן, אשר עוברים תהליך של ציפוי שיניים מחרסינה, הלבנת שיניים ועוד. בימינו, גם אם אתם לא בעסקי השעשועים, אין שום סיבה להתבייש בשיניים שלכם. ציפוי חיצוני לשן מתבצע באמצעות שיטות שונות, ביניהן למשל שיטה המבוססת על ציפוי חרסינה לשיניים.

אם פעם המושג "הלבנת שיניים" היה תחת ערפל ולא היה לגמרי ברור כיצד ניתן לבצע זאת בדרך הטובה ביותר, הרי שכיום התשובה ברורה מצאו את האורתודונט המומלץ והמתאים ביותר עבורכם. אורתודונטים משתמשים בשיטות ודרכים שונות בכדי לבצע הלבנת שיניים, יישור שיניים, ציפוי חרסינה על השיניים ועוד. כיום, שיטות לציפוי שיניים כוללות גם שימוש בחרסינה מאוד דקה, כזו שכמעט ולא ניתן להבחין בה. ציפוי חרסינה לשיניים אצל אורתודונט מתבצע בדרך כלל שני מפגשים בלבד, אך ישנם גם מקרים שניתן לבצע ציפוי חיצוני לשן במפגש אחד (כל מקרה לגופו).

ציפוי חרסינות לשיניים | חרסינה לשיניים

ציפוי שיניים חייב להיות תואם לגוון האמיתי של השן שלכם. במילים אחרות, ד"ר סיגל דגן תבצע התאמה מלאה בין ציפוי השן לבין הצבע האמיתי שלה. בתום ההדמיה ניתן לבצע תיקון של שיניים, יישור השיניים ועוד. באמצעות טכנולוגיית ציפוי חדשנית המתבצעת בעזרת חרסינה, ניתן לבצע השלמה של שיניים שבורות וליצור שחזור מלא שיאפשר לכם לחייך שוב.

בין אם אתם תרים אחר שירותיו של אורתודונט עבור שחזור שיניים שבורות, הלבנת שיניים או צמצום רווחים בשיניים, חובה לוודא שאתם אכן בוחרים באורתודונט מומחה ובעל ניסיון רב בתחום הציפוי והלבנת שיניים.

במרפאתנו, בניהולה של ד"ר סיגל דגן תיהנו מפגישת ייעוץ הכוללת הסבר מקיף וממצא. במהלך הפגישה תוכלו להתבונן בתמונות של מטופלים אשר כבר עברו את הטיפול שאתם מייחלים לו.

ייעוץ אורתודונט עבור הלבנה וציפוי שיניים בחרסינה.

נוסף על התרשמות מתיק העבודות של האורתודונט, אתם גם מוזמנים להביט בהדמיות שונות שהאורתודונט יקרין עבורכם על מסך המחשב. באמצעות ההדמיות ניתן לחזות בתוצאות העתידיות של הטיפול שלכם, אך חשוב לזכור כי זו הערכה ממוחשבת בלבד. לרוב, התוצאות יהיו דומות למדיי.

ניתן לבצע ציפוי חרסינה לשיניים עבור שיניים קצרות וגם עבור שיניים שחוקות. ישנם אנשים אשר נוטים לנעול את לסתותיהם במהלך השינה, מה שמוביל לשחיקה מוגברת של חומר האמייל. עבור אנשים עם שיניים שחוקות, ניתן ליצור השלמות באמצעות חרסינה דקה מאוד ולהחזיר את החיוך למטופל. אנשים עשויים לשקוע בתחושות דכדוך קשות, וזאת לפעמים בעקבות מראה חיצוני הלוקה בחסר.

 

מדוע אסתטיקה דנטלית כה חשובה?

אין ספק, אנחנו חיים בעידן מאוד ויזואלי. הכול מתועד ומצולם, מועלה לרשתות החברתיות, ועלינו להתאים את עצמנו לקצב העולם בו אנחנו חיים. בעקבות כך שהוויזואליות תופסת משקל חשוב בהתנהלות שלנו, אנחנו צריכים להקפיד גם על אסתטיקה דנטלית.

אורתודונט מומלץ תמיד ידאג ליידע אתכם בדבר אחד מאוד פשוט: הזנחה דנטלית עשויה להוביל (ובד"כ אכן תוביל) לסיבוך במצבכם הבריאותי. בין אם מדובר על מחלות חניכיים שונות, על שיניים שבורות או על מצב של שיניים שחוקות, בריאות חלל הפה שלכם עשויה להיות מושפעת מאלו.

 

לא מזניחים את חלל הפה

בשורה התחתונה, אין להזניח את בריאות חלל הפה והלסת שלנו. כאשר יש צורך (גם בריאותי) לבצע ציפוי שיניים, הלבנת שיניים או ציפוי חיצוני לשן שלנו, כדאי לטפל בכך בהקדם. לא פעם, אנשים נוטים להזניח שיניים שבורות, מה שעשוי להוביל אפילו לטיפולי שורש בהמשך הדרך.

ציפוי שיניים מתבצע על שיניהם של מבוגרים, או לפחות על שיניהם של אלו אשר החליפו כבר את כל שיני החלב שלהם. כיום, ניתן לבצע הלבנת שיניים גם באמצעות מכשיר לייזר וגם באמצעות חומרי הלבנה שונים אשר תקבלו במהלך הטיפול שמתבצע ע"י ד"ר סיגל דגן. אופציה נוספת שקיימת היא הלבנת שיניים אצלכם בבית באמצעות אותם חומרי הלבנה שתקבלו מהאורתודונט, אך מטופלים רבים בוחרים לעבור טיפול הלבנה של כ-60 דקות במרפאתנו ולצאת מרוצים כבר מהרגע הראשון.

בדיקה ראשונה ויעוץ ללא תשלום

מלאו פרטיכם בטופס ואנו ניצור קשר

  מאשר הצטרפות וקבלת מייל פרסומי מעת לעת

  ד"ר סיגל דגן - הלבנת שיניים

  דר' אלון זיידמן

  אני מאמין

  "תחלום בגדול, תחייך חיוך גדול יותר"

  משמעות החיוך: ביטחון עצמי, הצלחה, בריאות ואושר

  ד"ר סיגל דגן - הלבנת שיניים

  [email-subscribers namefield="NO" desc="" group="Public"]
  ×

  שיחת ווטסאפ