ציפויי שינים בחרסינה לחיוך מושלם - ד"ר אלון זיידמן ציפוי שיניים בחרסינה

עדכוני חדשות

ציפוי שיניים בחרסינה

ציפוי שיניים בחרסינה הפך בשנים האחרונות לפופולרי ביותר בקרב אנשים רבים. מדובר על שיטה נוחה וקלילה שבאמצעותה ניתן להסתיר פגמים אסתטיים חיצוניים בכותרת השן הגלויים לעין ואשר משפיעים על ביטחונו העצמי של המטופל. באמצעות ציפוי חרסינה לשיניים לימינייט ויניריס ניתן להתגבר על הבעיה ולקבל מראה שינים אחיד ומושלם.

הסיבות לציפוי שיניים בחרסינה יכולות להיות בשל מראה חיצוני לא אסתטי המפריע למטופל בחיי היום יום ואף משפיע על בטחונו האישי. פגמים אלה כוללים: כתמים,צבע כהה או הכתמת שיניים.ציפוי שיניים יכול לטפל במצבים של שיניים עקומות, שיניים צרות, סגירה או צמצום של רווחים בין השינים, עיצוב צורת השן, שן שבורה, שן חסרה ועוד. באמצעות ציפוי חרסינה לשיניים ניתן להתגבר על בעיות אלה ולקבל מראה שיניים אחיד ומושלם.

אילו סוגי ציפוי שיניים מחרסינה קיימים?

ציפוי שיניים הפך לאחד הטיפולים השכיחים והפופולריים ביותר בארץ.

באמצעות הליך זה, ניתן להסתיר פגמים שונים במראה החיצוני, ליהנות מחיוך מושלם ומשיפור משמעותי בביטחון העצמי.

כיום קיימים מגוון סוגי טיפולים לציפויי שיניים מחרסינה:

ציפוי שיניים מחרסינה למינייט – מדובר על ציפוי דקיק המודבק לשיניים בחלקן החיצוני בלבד ובכך יוצרים מראה שיניים אחיד ויפה. בטיפול מסוג זה יש צורך בהשחזה מינימלית על מנת לפנות מקום בעובי של 0.2 מ"מ לעיטים אין צורך בהשחזה כלל. את הליך הציפוי מתחילים בבדיקת המטופל בהקשבה לצריכיו וממשיכים בביצוע צילומים ותעוד. ציפוי החרסינה נעשה באמצעות אבקות חרסינה אשר עוברות תהליך של שריפה בתנור בחום של 900 מעלות מעין סוג של אפיה מה שיאפשר לציפוי להיות עמיד כנגד כוחות הלעיסה שיעבור וזכות כך הינו חזק יותר משן טבעית. בשלבי העיבוד הסופי ,עוברים הציפויים איזון וליטוש שיתן להם מראה של שן טבעית.

מדובר על ציפויים אסתטיים ביותר אשר לא משנים את צבעים במהלך השנים כמו כן ניתן לבחור את הצבע והצורה ולהגיע לתוצאות אסתטיות מרשימות תוך זמן קצר.(שתי מפגשים בלבד)

ציפוי שיניים מחרסינה EMAX מדובר על ציפוי חרסינה עמיד לאורך שנים שאינו משנה את צבעו. טרם ההדבקה יש צורך בבדיקה, אבחון ותיאום ציפיות לגבי הצבע והצורה לאחר מכן מבוצעת הכנה מינמלית של השיניים נלקחות מידות והציפויים מוזמנים ממעבדת השיניים. מדובר על ציפויים חזקים מאוד לעומת ציפויי החרסינה האחרים הקיימים בשוק. ציפוי חרסינה נותנים מענה מהיר לשיניים ששינו צבעם או קיים צורך ממשי בשינוי צורתן המולדת. ציפויים מיוצרים במעבדת השיניים בשיטת הדחיסה בתנור לאחר הכנתם נעשה עיבוד וליטוש  לצורך מתן ברק טבעי הציפויים נשלחים למרפאת השינים להדבקה על האזורים המיועדים בפי המטופל.

ציפוי חרסינה מזירקוניה– ציפוי מזירקוניה הן ציפויים בעלי גוון שן טבעי בסיס הציפוי עשוי ליבת זרקוניה חזקה מאוד הרופאה עורכת סריקת שיניים למטופל באמצעות תכונות עיצוב וגרפיקה ממוחשבות ובהתאם לכך מכינים את הציפוי עצמו. במהלך ייצור כיפת הזירקוניה מגיע שלב החריטה אשר בוחרים את הצבע הזירקוניה ובאמצעות מחרטה משוכללת וחדישה אשר מותאמת לסוג זה יוצרים את כיפת הזירקוניה. ציפוי וכתרי הזירקוניה משמשות כשלד עליו נבנות שכבות החרסינה. לאחר סיום העיבוד והליטוש של הציפויים הם נשלחים למרפאת השיניים להדבקה קבועה. באמצעות ציפויי הזירקוניה ניתן לקבל ציפוי עמיד לאורך שנים, וכן ציפוי חזק מאוד בפני שחיקה.

 

כיצד מתבצע טיפול ציפוי שיניים בחרסינה?

הליך טיפול של ציפוי שיניים בחרסינה כולל כמה שלבים.
בשלב הראשון, משחיז רופא השיניים עד 0.5 מ"מ לשם הסרת שכבת שן דקה.
בשלב השני, אשר מתרחש במעבדה, טכנאי השיניים מכין את חזיתות החרסינה בעובי דק של 0.2-0.5 מילימטר. לאחר מכן מותאמות חזיתות החרסינה למטופל עצמו. את הציפוי הזמני שמים על שיני המטופל ועליו להתרגל אליהם.
בשלב השלישי על המטופל להגיע לביקור אצל רופא השיניים אשר במהלכו יודבק הציפוי, הרופא מצמיד את חזיתות החרסינה על שיני המטופל ובאמצעות הדבקתן לצד החיצוני של השן. ברוב המקרים מדובר על ציפי למינייט אשר מבוצע על 4-8 השיניים הקדמיות בלסת העליונה ועל 4-8 השיניים הקדמיות בלסת התחתונה, לאחר ההרכבה יש להתנהג בהתאם להוראות הרופא.

בדיקה ראשונה ויעוץ ללא תשלום

מלאו פרטיכם בטופס ואנו ניצור קשר

  מאשר הצטרפות וקבלת מייל פרסומי מעת לעת

  ד"ר סיגל דגן - הלבנת שיניים

  דר' אלון זיידמן

  אני מאמין

  "תחלום בגדול, תחייך חיוך גדול יותר"

  משמעות החיוך: ביטחון עצמי, הצלחה, בריאות ואושר

  ד"ר סיגל דגן - הלבנת שיניים

  [email-subscribers namefield="NO" desc="" group="Public"]
  ×

  שיחת ווטסאפ