כמה עולה גשר שקוף לשיניים | ד"ר אלון זיידמן ד"ר זיידמן אסתטיקה דנטלית כמה עולה גשר שקוף לשיניים

עדכוני חדשות

כמה עולה גשר שקוף לשיניים

טיפולי שיניים הם אינם טיפולים זולים, והם מתחילים לרוב בגיל צעיר. הרבה מאוד אנשים נולדים עם שיניים עקומות, בצורה כזו או אחרת, ובוחרים ליישר את השיניים כדי להרגיש ביטחון עצמי בכל הנוגע לפנים ולחיוך שלהם. יש הרבה מאוד שיטות של יישור שיניים כיום, ואם בעבר המכשור היה הרבה יותר מאסיבי וקשה ויזואלית, כיום יש אופציות הרבה יותר אסתטיות ונכונות. האופציה הנוחה והפופולארית ביותר היא של גשר שקוף לשיניים, או אינוויזליין בעגה המקצועית. הגשר הוא למעשה בלתי נראה, ולא פוגע במראה בצורה דרסטית.

גשר לשיניים – עבר מול הווה

בעבר, יישור שיניים כלל ברזלים בשיניים וגשרים אשר היו מושכים את קו השיניים אחורה, עד ליישור השיניים. התהליך היה כואב, לא נעים, לא נוח, פוגע בביטחון ובנושא החברתי, וגם לא תמיד פרקטי, שכן היישור לא תמיד היה מצליח עד הסוף, לבטח אם הילדים היו מורידים אותו, או לא שמים אותו כל הזמן. כיום, עם הגשרים השקופים, הרבה יותר קל להתנהל, לדבר, ולהרגיש בטוחים כאשר מתראים עם אנשים. הגשר כמעט לא מפריע לדיבור ולאכילה (רק מעט בהתחלה), והוא קל להסרה, ואינו כואב. השאלה היא כמובן שאלת המחיר, והרבה אנשים שואלים את עצמם כמה עולה גשר שקוף לשיניים והאם זה שווה את זה.

הליך שלוקח זמן

תהליך יישור השיניים עם גשר שקוף זהו הליך שלוקח זמן, וכמה ביקורים אצל רופא השיניים למשך תקופה. כמובן שכל סט שיניים הוא שונה, ולפיכך, משתנה אופן ואורך הטיפול. לרוב, המינימום הוא של 8 מפגשים בהפרש של כמה חודשים אחד מהשני, בעלות כוללת של כ-6,000 עד 7,000 שקלים. במקרים קשים יותר, נדרש המטופל להגיע לרופא השיניים מעל 20 פעמים לאורך תקופה של כשנתיים, ותהליך כזה יכול לעלות בין 11,000 ל-12,000 שקלים במצטבר. מדובר בהליך שהוא די יקר, אך בניגוד למכשור בעבר, הוא גם מאוד יעיל, לא כואב, ונוח מאוד להתנהל איתו, כך שזה משהו לקחת אותו בחשבון. טיפולי שיניים הם יקרים באופן יחסי, אך מדובר בכרטיס הביקור של הפנים שלכם, ולכן, זה בהחלט משהו שכדאי להשקיע בו.

השיניים מעידות על האסתטיקה

מצב השיניים מלמד הרבה על האסתטיקה של הבנאדם, ועל התפיסה שלו כלפי עצמו. קל הרבה יותר להתקדם בחיים מבחינה מקצועית, חברתית וזוגית, כאשר החיוך נראה מושלם ולא עקום. אנשים שמים לב לשיניים בתת מודע, ונותנים להן הרבה משמעות כאשר הם שופטים בנאדם לטוב ולרע. חשוב מאוד לתת דגש על השיניים ולטפל בהן, לא רק בעניין היישור, אלא גם בנושא התחזוקה, עם צחצוח נכון, שימוש במברשת ובמשחה הנכונה, וגם בניקיון אבן וביקורים אצל שיננית. בניגוד לתחזוקה קבועה, גשר לשיניים הוא תהליך שנמשך כשנה עד שנתיים בלבד, ואם מחלקים את התשלומים פר טיפול, רואים שהשד לא נורא כל כך.

להיזכר בגיל מאוחר

מעבר לילדים, גם אנשים מבוגרים צריכים לעיתים ליישר את השיניים. יש אנשים שהבינו את החשיבות רק בגיל מאוחר, או שלא היה להורים שלהם כסף לטפל בנושא כאשר הם היו בגיל המתאים. יש כמובן גם הרבה אנשים שלא רצו לכבול את עצמם לגשרים גדולים ומאסיביים וברזלים בשיניים וכיום, הם מוצאים את הפתרון המושלם באמצעות גשרים שקופים. הגשרים מותקנים בקלות והם כמעט בלתי ניתנים לאבחנה, כך שאפשר להמשיך ולהתנהג כרגיל, להוריד את הגשר לאחר כמה חודשים, ולהתחדש בסט שיניים ישר ומושך. היישור יכול להתרחש בכל גיל, וגם אנשים בגיל השלישי יכולים להגיע למסקנה שהם רוצים לשפר את המראה החיצוני שלהם, וללכת על יישור שיניים במחיר הגיוני.

החששות חלפו מן העולם

כל החששות שהיו קיימים בעבר בנושא של יישור שיניים כבר חלפו מן העולם. ילדים לא צריכים לחשוש מהתעסקות בלתי פוסקת עם גשרים גדולים, אלא פשוט יכולים להתנהל כרגיל. העלות של הטיפול, כאמור, היא בהחלט סבירה ביחס לרופאי שיניים, וכמובן, אפשר לנסות ולקבל החזרים חלקיים דרך קופות החולים או ביטוחים שונים. המחיר בהחלט שווה את התוצאה הסופית, כי שיניים ישרות מסדרות ומשנות את כל הפרצוף, והן מוסיפות המון לביטחון העצמי ולמראה החיצוני. בשיטות החדשות, העלות והטרחה בהחלט שווים את התוצאה הסופית.

 

בדיקה ראשונה ויעוץ ללא תשלום

מלאו פרטיכם בטופס ואנו ניצור קשר

  מאשר הצטרפות וקבלת מייל פרסומי מעת לעת

  ד"ר סיגל דגן - הלבנת שיניים

  דר' אלון זיידמן

  אני מאמין

  "תחלום בגדול, תחייך חיוך גדול יותר"

  משמעות החיוך: ביטחון עצמי, הצלחה, בריאות ואושר

  ד"ר סיגל דגן - הלבנת שיניים

  [email-subscribers namefield="NO" desc="" group="Public"]
  ×

  שיחת ווטסאפ