יישור שיניים פנימי נסתר | יישור שיניים עם גשר שקוף | יישור שיניים | ד"ר אלון זיידמן יישור שיניים פנימי נסתר

עדכוני חדשות

בשנים האחרונות חל גידול משמעותי בתחום יישור השניים הנסתר, גידול של כ-20% בהאוכלוסייה הבוגרת (מעל גיל 17)הפונה למרפאות יעודיות ליישור שיניים נסתר. אנשים רבים החלו להיות מודעים למראה החיצוני שלהם שכולל בין היתר את השיניים. מודעות זאת חשובה ביותר למטופל בהופעתו החיצונית ומשפיעה רבות על ביטחונו העצמי. בעיות שיניים כגון: מרווח רחב בין השיניים, שן שבורה, שן חסרה ועוד הם חלק מהפגמים אשר מצריכים יישור שיניים ללא גשר .

מה הסיבות לשיניים לא ישרות?

הסיבות לשיניים לא ישרות הם מרובות חלקן תורשתיות וחלקן הם כתוצאה מהרגלים שונים בעבר. סיבות אלה כוללות: גנטיקה, טונוס שרירי הפנים שאינו מאוזן, מציצת אצבע ומוצץ בילדות, דחיפת הלשון קדימה, נשימה דרך הפה, עקירה מוקדמת של שן חלבית בגלל עששת או מכה, רווח בין השיניים עקב חוסר שן מולדת ועוד. הודות לסיבות אלה יש

צורך ביישור שיניים נסתר פנימי שלא יורגש ביום יום.

מהי שיטת יישור שיניים נסתר פנימי?

שיטת יישור שיניים נסתר פנימי, היא שיטה המיועד לאנשים בוגרים בגיל 18-70 אשר מעוניינים ביישור שיניים ללא גשר הגלוי לעין. בשיטה זאת הנקראת בשם " אינקוגניטו" ישנו גשר נסתר שלא ניתן להבחין בו משום שרופא השיניים מתקין אותו בצידן האחורי או הלשוני של השיניים על מנת לבצע יישור שיניים. סריקת השיניים נעשית בסורק אשר סורק את השיניים משם המידע כקובץ דיגיטאלי עובר למעבדה בגרמניה שם יושב טכנאי ומסדר את השיניים בצורה הנכונה ולאחר אישורו של רופא השינייםשכל הנחיותיו בוצעו, נשלח הגשר לארץ ורופא השיניים מתקין על שיני המטופל .

כיצד מתבצע הטיפול יישור שינים נסתר פנימי?

הטיפול מתבצע ע"י אורתודנט אשר מתכנן את תוכנית הטיפול בהתאם למצבו של המטופל,מצב שיניו,דרישתו לפתרון כל הבעיות או חלקן. למעשה תוכנית הטיפול כוללת את סריקת  שיני המטופל באמצעות הסורק הדיגיטאלי אשר נשלחים לגרמניה שם הקובץ הופך למודל תלת מימד של השניים והדמיה של הסגר הסופית. לאחר קבלת ההדמיה והמודל מתוכננים הסמכים שהם הקוביות כאשר בסיסם מותאם אישית לשיני המופל כולל צורת החוטים שגם היא מתוכננת בהתאם לצרכי הטיפול. לאחר שליחת המטבעים ועד לקבלת הסמכים יש להמתין כשישה שבועות, רק לאחר מכן ניתן להרכיב את הגשר על שיני המוטפל ולהתחיל בתהליך יישור השיניים.
תקופה משך הטיפול משתנה ממטופל למטופל ונקבעת לפי חומרת הבעיה ברוב המקרים משך הטיפול בממוצע אורך בין חצי שנה ןעד עשרה חודשים, אך אם הבעיה קצת מורכבת הדבר יצריך משך זמן ממושך יותר, בין שנה חצי עד עשרים חודשים.

כמה זמן אורך יישור שיניים נסתר פנימי?

יישור שיניים נסתר פנימי משתנה ממטופל למטופל. במקרים אורתודנטים קלים אורך יישור השיניים בין 6-8 חודשים אך במקרים מורכבים יותר אורך טיפול יישור השיניים יהיה בין 18-20 חודשים. כמו כן ניתן לבצע את יישור שיניים ללא גשר גם במצבים שבהם ישנה חוסר בקיעה של שיניים כלואות או מצב שלחוסר שיניים .

האם יישור שניים נסתר פנימי מתאימה גם לאנשים מבוגרים?

שיטת יישור שינים נסתר פנימי מתאים לצעירים ומבוגרים החל מגיל 18 ואילך,אולם לאחרונה החלה מרפאתינו לטפל גם בצעירים מכיוון שמחקרים מראים שביישור שיניים לינגואלי אין צביעת או הכתמת שיניים כלל!

היתרונות של יישור שיניים נסתר פנימי

ליישור שניים נסתר ישנם לא מעט יתרונות על פני שיטות אחרות הקיימות בשוק. יתרונות אלה כוללים:

אסתטיקה– עם יישור שיניים נסתר פנימי אשר מיועד לאנשים בוגרים ומבוגרים ניתן לקבל מראה אסתטי למעשה זה טיפול שלא ניתן להבחין בו.

נוחות הטיפול- הפרופיל הדק של הסמכים מאפשר נוחות רבה.

ביטחון עצמי- גם עם פלטות שקופות, גשר שקוף ליישור שיניים, אשר אינם נגלות לעין, ניתן להמשיך בשגרת חיי היום יום מבלי שאנשים ישימו לב, פרט לרופא השיניים כמובן

התאמה אישית לצרכי המטופל- בסיס הסמכים מותאם לשטח פני השן של המטופל, דבר זה מעניק דיוק מרבי כמו כן מקל על הדבקת הסמך מחדש בעת הצורך.

גירוי נמוך בחניכיים- מאחר שהסמכים ממוקמים מעל קו החניכיים הגירוי לרקמת החניכיים נמוכה יותר.

ניתן לראות את התקדמות– הסמכים הפנימיים מאפשר לאורתודנט ולמטופל לראות את ההתקדמות הטיפול ואת השפעתו על הפה.

אין כתמים במהלך יישור השיניים– הסמכים מודבקים במשטח פנימי של השיניים ואילו המשטח החיצוני של השיניים אינו נפגע כתוצאה מכך. כלומר אין כתמים שעלולים להופיע במהלך יישור השיניים.

יתרונות אלה הופכים את יישור השניים הנסתר הפנימי ליישור שיניים הטוב ביותר שקיים כיום בשוק.

בדיקה ראשונה ויעוץ ללא תשלום

מלאו פרטיכם בטופס ואנו ניצור קשר

  מאשר הצטרפות וקבלת מייל פרסומי מעת לעת

  ד"ר סיגל דגן - הלבנת שיניים

  דר' אלון זיידמן

  אני מאמין

  "תחלום בגדול, תחייך חיוך גדול יותר"

  משמעות החיוך: ביטחון עצמי, הצלחה, בריאות ואושר

  ד"ר סיגל דגן - הלבנת שיניים

  [email-subscribers namefield="NO" desc="" group="Public"]
  ×

  שיחת ווטסאפ