nl_pos = "bl"; nl_dir = "https://www.perfectface.co.il/nagish/";

עדכוני חדשות

יישור שיניים נסתר אינקוגניטו

אחת השיטות הנפוצות ליישור שיניים נסתר ובלתי נראה בקרב מבוגרים היא שיטת יישור שיניים אינקוגניטו (יישור שיניים נסתר או יישור פנימי, ישנם מספר שמות להליך). במהלך יישור שיניים לינגואלי (אינקוגניטו), מותקנים  סמכים פנימיים ובלתי נראים בצידן הלשוני של השיניים.

בכדי לעבור הליך של יישור שיניים אינקוגניטו, יש צורך לבקר אצל אורתודנט מוסמך ומנוסה בשיטה זו.
מדוע ? למעשה ניתן לעבור הליך של יישור שיניים אינקוגניטו רק אצל אורתודנטים אשר הוסמכו לעבוד בשיטה זו. כשאתם מנסים לאתר ברשת או דרך חברים אורתודנט אצלו תרצו לעבור את תהליך יישור השיניים, יש לתת משקל רב לנסיון ולידע אותו רכש הרופא . בפגישת היעוץ  תתוכנן יחד עמכם תוכנית עבודה פרטנית בה תציגו את חלומכם ורצונכם בהשגת החיוך המושלם. ברגע שישנה חפיפה בין דרישתכם ויכולת הרופאה להשיגה באמצעות הטיפול יוצאים לדרך .תוכלו באותו מעמד לקבל אומדן זמן משוער לסיום הטיפול עלות הטיפול המלאה ואפשריות התשלום.

 

יישור שיניים פנימי למבוגרים

ישנם לא מעט אנשים אשר חוששים לעבור הליך יישור שיניים וזאת מפאת המבוכה הכרוכה לפעמים בהתקנת הגשרים השונים. יישור שיניים פנימי למבוגרים אינקוגניטו הינו יישור שיניים שקוף או בלתי נראה, בעזרתו ניתן לחייך בחופשיות כבר מרגע היציאה מהמרפאה. בואו נדבר על פלטה שקופה לשיניים, הבדלים בין גשרים ליישור ומה שביניהם.אגב כך הדרישה של מטופלים אלה שפונים למרפאתינו הינה" יישור שיניים ללא גשר".

הליך יישור השיניים עשוי להיראות לאנשים רבים מאוד מסורבל, מלווה במבוכה וכדומה. יחד עם זאת, כדאי לזכור כי בימינו ניתן לבצע יישור שיניים נסתר בעזרת "קוביות" אשר יותקנו בחלקן הפנימי של של השיניים. המשמעות היא, שאף אחד מהסובבים אתכם לא ידע שאתם עוברים תהליך זה.(פרט לכם ולרופא השיניים)

 

יישור שיניים בחלק הפנימי של חלל הפה

יישור שיניים מסוג זה (עם קוביות המותקנות בחלק הפנימי של חלל הפה), נקרא יישור שיניים פנימי. שיטה זו מתאימה לאנשים בוגרים ומבוגרים אך גם בני נוער יכולים להינות מגשר פנימי . למעשה היתרון הגדול לבני הנוער ,שלפעמים לא מקפידים על צחצוח נכון, הוא מניעת הכתמת השיניים כולנו מכירים את התופעה בסיום טיפול יישור שיניים עם "ברזלים חיצוניים" שהשיניים מקבלות כתמים לבנים טרום עששתיים או כתמים חומים. ביישור שיניים ללא גשר (פנימי נסתר) התופעה הזאת איננה קיימת מבדיקה שנערכה באוניברסיטת פרנקפורט בקרב 6000 מטופלים נמצא 0.7 % הכתמת שיניים בגשר נסתר למעשה הוכח כי אין הכתמת שיניים באופן גורף.

כאשר מדובר ביישור שיניים בקרב ילדים , לרוב יהיה צורך בהמתנה לבקיעת כל המשנן שיניים שטרם סיימו את תהליך הבקיעהלא יכולו להיסרק עם הסורק הדיגיטלי ולכן לא תהיה אפשרות לייצר עבורן את הסמך

יישור נסתר לשיניים

בטרם הזמנת הגשר הפנימי  יבצע האורתודנט סריקה ממוחשבת לפני השיניים לאחר סריקת השיניים,ישלח האורתודנט לחברת אינקוגניטו את הקובץ בצורת תמונה תלת מימד דיגיטלית ובעבודת תיכנון משותפת לו ולמעבדה יכינו דגם סופי של השיניים כפי שהן צריכות להראות וכן לפי תורת הסגר הנכונה ,כמובן שגם דרישות המטופל ילקחו בחשבון בזמן התיכנון .

לאחר תקופה ההכנה (בערך 5-6 שבועות), נשלחים הסמכים על פי מידותיכם האישיות,שמתאימים לפני השן כמו תביעת אצבעות. את הסמכים נתקין בצידן הלשוני או הפנימי של השיניים. להליך של יישור שיניים נסתר ישנם יתרונות רבים, בעיקרם אסתטיים, אך גם שיקול נוחות המטופל נלקחת בחשבון שכן הסמכים או הברקטיים הינם דקים במיוחד בסה"כ 1 מ"מ עוביים .

 

יישור שיניים באמצעות גשר שקוף

בעבר הרחוק, התקנת גשר לשיניים (קוביות ברזל בצד החיצוני של חלל הפה) הייתה מלווה באי-נוחות, בחיכוך של השפתיים בקוביות הברזל, השפתיים היו נחתכות וכדומה. אנשים היו זקוקים לתקופת הסתגלות ארוכה, ולא תמיד היו מצליחים להסתגל לגשר השיניים.

לעתים, אנשים פשוט היו סובלים במשך חודשים, עד שהטיפול היה מסתיים. כיום? אין צורך לחשוש, במיוחד אם אתם זקוקים לטיפול באמצעות גשר שקוף ליישור שיניים. לאחר התקנת סמכים נסתרים תוכלו לחזור לשגרת יומכם באופן מלא וזריז.

במרפאתנו ניתן לבצע יישור שיניים באמצעות שיטה זו ובמגוון שיטות נוספות בהתאם לצרכיי המטופל.

אנו מציעים פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות וללא התחייבות לצורך הצגת השיטה והתאמת תוכנית הטיפול לפי צרכי המטופל בצורה הטובה ביותר.

בדיקה ראשונה ויעוץ ללא תשלום

מלאו פרטיכם בטופס ואנו ניצור קשר

  מאשר הצטרפות וקבלת מייל פרסומי מעת לעת

  ד"ר סיגל דגן - הלבנת שיניים

  דר' אלון זיידמן

  אני מאמין

  "תחלום בגדול, תחייך חיוך גדול יותר"

  משמעות החיוך: ביטחון עצמי, הצלחה, בריאות ואושר

  ד"ר סיגל דגן - הלבנת שיניים

  [email-subscribers namefield="NO" desc="" group="Public"]
  ×

  שיחת ווטסאפ