יישור שיניים שקוף למבוגרים,יישור שיניים מהיר בשיטת אינויזליין | ד"ר אלון זיידמן יישור שיניים מהיר

עדכוני חדשות

יישור שיניים מהיר

 

פעם יישור שיניים נחשב כמתאים לילדים או בני נוער בלבד, כיום יישור שיניים הפך מקובל מאוד בקרב מבוגרים בזכות שני דברים עיקריים, ראשית, אפשר לבצע יישור שיניים מהיר כך שנהנים משיניים ישרות ואסתטיות כעבור פרק זמן הרבה יותר קצר.

שנית, ניתן לבצע את התהליך בצורה נסתרת לגמרי, כלומר, הגשר יהיה בלתי נראה בזכות סמכים המותקנים בצד הפנימי (לכיוון הלשון) של השיניים.

 

האם ניתן לבצע יישור שיניים ביום אחד?

יש פעולות ברפואה שניתן לבצע בצורה מהירה ואין תועלת בתהליך ארוך. כך לדוגמא, בעקירה של שן חולה. יתכן שאולי בעתיד ניתן יהיה לבצע יישור שיניים ביום אחד אולם כיום ההליך המקובל הינו הדרגתי.

נמצא כי התוצאות הטובות ביותר נעשות תוך הפעלת לחץ מסוים על השיניים, על כל שן באופן אינדיבידואלי. פרק הזמן עד להשגת השיפור הניכר בעמדת השיניים מאוד התקצר ובכל זאת, נדרש מעט אורך רוח.

 

יישור שיניים מהיר בשיטת אינויזליין

שיטת אינויזליין מבוססת על שימוש בקשתיות חסרות צבע, כלומר שקופות. חשוב להבין כיצד בעצם מאפשרת השיטה יישור שיניים מהיר.

בתחילת התהליך עורכים סריקה ממוחשבת של כל השיניים בעזרת סורק ובאמצעות מחשב, מתכננים את ההזזה של השיניים הרצויות, בזוויות מותאמות אישית.

בגלל שהתכנון מביא בחשבון את המאפיינים של כל שן, הביצוע הרבה יותר מדויק והתוצאות יותר מהירות לעומת שיטות היישור הוותיקות.

 

יישור מקוצר באמצעות רעידות – אקסלדנט

אחת הטכניקות הכי עדכניות שיש כיום, השיטה נועדה לחסוך כ-20 עד 30 אחוז מהזמן שבו ארך הטיפול. שיטת הטיפול שמכונה אקסלדנט מבוססת על שילוב בין גשר אישי לבין רעידות יזומות.

שיטה זאת ראויה לתואר יישור שיניים מהיר מכיוון שהיא בהחלט מקצרת את הזמן באופן משמעותי.

 

יישור שיניים מהיר עם טיפול נקודתי מקוצר – קליר אליינר

כאשר זקוקים ליישור שיניים נקודתי, למשל אם שן מסוימת או קבוצת שיניים עברו שינוי במיקום והצטופפות עם העלייה בגיל, ניתן לבנות טיפול קצר מאוד.

טיפול זה מתאים כאשר עמדת השיניים זקוקה להתערבות מינימלית או כאשר צריכים לסגור רווח לא גדול.

 

האם ניתן לבצע יישור שיניים בניתוח?

ישנם רופאי שיניים אשר מבצעים יישור שיניים בצורה פחות שמרנית. ביצוע הטיפול נעשה בעצם בהליך כירורגי, שנועד לקצר את פרק הזמן למינימום.

שיטה זאת הרבה פחות מקובלת בישראל, דווקא משום שיש דרכים להשיג את התוצאה הרצויה, ללא ניתוח, ללא התערבות כירורגית שאיננה הכרחית.

כמו כן, לא כל המעוניין בניתוח ליישור שיניים נמצא מתאים או לחילופין לא מעוניין בתהליך מורכב זה.

 

יישור בלי קוביות מתכת

כפי שראינו, לרשות המטופלים כיום עומדות לא מעט שיטות חדישות ליישור שיניים, בצורה נסתרת ולא גלויה כפי שהיה בעבר. השיטות המתקדמות בהחלט ראויות לתואר יישור שיניים מהיר, גם אם נדרשת מעט סבלנות. העובדה שניתן להסתיר לחלוטין את הגשר למעשה הופכת את מהירות הביצוע לעניין משני בחשיבותו. העיקר הוא שהשיטות המתקדמות משיגות תוצאה טובה מאוד, תוך התייחסות למאפייני השיניים האינדיבידואליים.

זאת בניגוד לגשרי המתכת, הסמכים או ה"קוביות" שביצעו את היישור (בעבר) עם אותה תוכנית טיפולים זהה לכל ולא בהתאמה אישית. במרפאה של דר' אלון זיידמן טיפולי יישור שיניים לבוגרים ומבוגרים בלבד, בשיטות המתקדמות ביותר, יישור פנימי או קשתיות שקופות.

בדיקה ראשונה ויעוץ ללא תשלום

מלאו פרטיכם בטופס ואנו ניצור קשר

  מאשר הצטרפות וקבלת מייל פרסומי מעת לעת

  ד"ר סיגל דגן - הלבנת שיניים

  דר' אלון זיידמן

  אני מאמין

  "תחלום בגדול, תחייך חיוך גדול יותר"

  משמעות החיוך: ביטחון עצמי, הצלחה, בריאות ואושר

  ד"ר סיגל דגן - הלבנת שיניים

  [email-subscribers namefield="NO" desc="" group="Public"]
  ×

  שיחת ווטסאפ