גשר שקוף ליישור שיניים יישור שיניים באמצעות גשר שקוף

עדכוני חדשות

באמצעות סמכים נסתרים עדינים, ניתן לבצע יישור שיניים באופן בלתי נראה. גשר שקוף לשיניים יורכב רק ע"י רופא שהוסמך לכך וזאת לאחר התאמה אישית באמצעות מחשב של הגשר למטופל. יישור שיניים עם גשר שקוף זהו הטיפול המומלץ ביותר ליישור שיניים  בקרב בוגרים שמבקשים להחזיר את הביטחון העצמי שלהם ולחייך .

לאחר שתבקרו אצל השיננית, תוכלו להגיע אל האורתודונט לקראת טיפול יישור שיניים עם גשר שקוף. הביקור אצל השיננית חשוב, היות ועליכם להגיע אל האורתודנט כאשר חלל פיכם מוכן לאבחון ונקי עד כמה שניתן. לאחר פגישת הייעוץ עם אורתודונט יישור שיניים למבוגרים, תוכלו להיות מצוידים במידע הדרוש עבור הגשר החדש שלכם. גשר שיניים שקוף  מותקן בחלקו הפנימי של חלל הפה ("מאחורי" השיניים), מה שמסתיר את הטיפול והופך אותו אפילו לבלתי נראה. אז מה הופך את הטיפול של יישור שיניים לשקוף ובלתי נראה? בואו נדבר על גשרים שקופים לשיניים.

 

קשתיות שקופות  I ROK ליישור שיניים נסתר

אורתודנט ליישור שיניים למבוגרים יתאים עבורכם פלטה שקופה לשיניים, ובדרך כלל פלטה זו תהיה עשויה מקשתית פלסטיק. במידה והפלטה עשויה חומרים אחרים, עדיין יהיו בה חומרי פלסטיק שקופים אשר דומים מאוד לצבעים של השיניים. היות והצבעים של קשתיות האינוויזליין או האיירוק דומים לצבעי השן, קשה מאוד להבחין כי מדובר בפלטה. יישור השיניים אמנם אורך מספר חודשים (מספר חודשים ועד כשנתיים במקרים מסוימים), אך הוא עדיין נחשב טיפול זריז באופן יחסי.

בניגוד לימים עברו, בהם השתמשו בעיקר בשיטה של סמכים מברזל, שיטות יישור שיניים כיום אינן מלוות בסרבול רב. סמכים מברזל כמעט תמיד גרמו למטופלים לחוש בתחושות של אי-נוחות. לרוב, אי הנוחות נגרמו למטופלים בעקבות חיכוך של הגשר בחלקם הפנימי של השפתיים והלחיים התוצאה, שפתיים ולחיים פצועים ומקולפים.

 

גשר שיניים שקוף

אחד היתרונות המשמעותיים ביותר בהתקנת גשר שיניים שקוף, טמון בכך שהגשר עשוי מחומרי גלם גמישים למדי. במידה ובמהלך הטיפול של יישור השיניים עולה הצורך להתאים מחדש את הטיפול או לשנותו, ניתן לבצע זאת בקלות רבה ע"י הכנסת המידע הדרוש לתוכנת המחשב וייצור קשתיות נוספות. במילים פשוטות יותר, ייתכן כי במהלך הטיפול של יישור שיניים שקוף, יעלה לפתע הצורך לשנות את רמות הלחצים המופעלים על השיניים השונות. היות והגשר בנוי מחומרים גמישים, קשתיות האיירוק או האינוויזליין במהלך יישור שיניים ,נעשים דינמים ומפעלים לחצים עדינים על השיניים כדי ליצור את מומנט ההזזה.

איך יודעים אם יש צורך לשנות את הלחצים המופעלים על השיניים במהלך הטיפול? קודם כל, חובה לבקר אצל האורתודונט במועדי הביקורת הנקבעים עבורכם. במהלך הביקורת אצל האורתודנט שהתקין לכם פלטה שקופה או גשר שיניים שקוף, תיבדק הלסת, חלל הפה, הלחצים המופעלים על ידי הגשר וכדומה. מעבר לכך חשוב גם להיות קשובים לעצמכם. אם אתם מרגישים באיזשהו שלב שהלחץ רב על השיניים וגורם לאי-נוחות, בקרו אצל האורתודונט שלכם.

 

יישור שיניים שקוף – אסתטי או בריאותי?

חשוב להבין, מצב הלסת והשיניים משפיע רבות על המצב הבריאותי של האדם. אם למטופל ישנן שיניים מאוד צפופות, עקומות או אפילו שבורות, עלול להתפתח מחלת חניכיים חניכיים (דלקות חניכיים לדוגמה). כך שבשורה התחתונה, אין ספק שהטיפול של גשר שקוף לשיניים הוא הרבה מעבר לעניין אסתטי או ויזואלי.

שיניים עם גשר שקוף לא גורמות לכם לכל תחושה של מבוכה. אתם מוזמנים להגיע למרפאתנו וליהנות מטיפול אורתודנטי-יישור שיניים מוצלח ללא החשש לחייך בחברה במהלך הטיפול.

בדיקה ראשונה ויעוץ ללא תשלום

מלאו פרטיכם בטופס ואנו ניצור קשר

    מאשר הצטרפות וקבלת מייל פרסומי מעת לעת

    ד"ר סיגל דגן - הלבנת שיניים

    דר' אלון זיידמן

    אני מאמין

    "תחלום בגדול, תחייך חיוך גדול יותר"

    משמעות החיוך: ביטחון עצמי, הצלחה, בריאות ואושר

    ד"ר סיגל דגן - הלבנת שיניים

    [email-subscribers namefield="NO" desc="" group="Public"]
    ×

    שיחת ווטסאפ