ייעוץ מקצועי ליישור שיניים אצל אורתודנט מומלץ - ד"ר אלון זיידמן ייעוץ מקצועי אצל אורתודונט מומלץ

עדכוני חדשות

הקסם שבחיוך | ייעוץ מקצועי אצל אורתודונט מומלץ

אם נמאס לכם להסתיר את החיוך שלכם, יכול להיות שגם אתם צריכים לתאם פגישת ייעוץ עם אורתודונט מומלץ. בין אם אתם מחפשים אחר אורתודונט בתל אביב או בכל מקום אחר, אנו ממליצים לכם להגיע אלינו לפגישת ייעוץ ראשונית חינם שבה תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש בהתאם למבנה השיניים הייחודי שלכם.

אין גבול עליון לגיל בו ניתן לקבל ייעוץ אורתודונטי ביעוץ זה תקבלו מידע אודות דרכי הטיפול המובילות עבור יישור שיניים עקומות. אם בעבר אנשים היו נבוחים לחייך עם רווח בשיניים או שיניים עקומות, היום עומדים לרווחת המטופלים טיפולים יעילים מאוד ונסתרים לחלוטין. הטיפולים השונים מתאימים כמעט לכל גיל, אנחנו מזמינים אותכם להגיע אלינו לפגישה בה תקבלו את כל המידע בצורה הברורה ביותר.

 

ייעוץ ליישור שיניים בלתי נראה אצל אורתודונט מומלץ בתל אביב

אסתטיקה דנטלית היא חשובה ביותר, אך לא רק זאת גם מחלות שונות בחלל הפה ובחניכיים עלולות להיווצר במשך הזמן כתוצאה מצפיפות שיניים או סגר לא נכון.
כיום, מומלץ לעבור טיפול יישור שיניים שקוף בעזרת סמכים פנימיים המודבקים על הצד הלשוני של השן אפשרות נוספת היא  פלטה שקופה עוד פתרון מצוין עבור מטופלים המבקשים להצניע או להסתיר את הטיפול. אין ספק שבימינו,טיפול של יישור שיניים לא צריך ללכת בד בבד עם בושה או מבוכה.

במידה ואתם מעוניינים לעבור בדיקה לצורך התחלת התהליך של יישור שיניים מהיר ע"י אורתודונט מומלץ בתל אביב והסביבה, אתם תוכלו לקבל הדמיות מחשב המוקרנת על מסך המחשב. באמצעות ההדמיות שמתוכננות על ידי האורתודונט, תוכלו להתבונן בתוצאות המשערכות. אורתודנט מומלץ ובעל נסיון יתאים עבורכם את שיטת הטיפול האידאלית, בין אם אתם ילדים או בוגרים.

 

באיזה גיל כדאי לעבור ייעוץ אורתודונטי לצורך יישור שיניים פנימי?

למעשה התשובה לכך היא  לקראת סיום החלפת המשנן החלבי (איזור גילאים 7-9) אך אין זה אומר שבגיל זה יחל הטיפול עצמו. ד"ר אלון זיידמן גורס כי יש ואף רצוי להמתין לבגרותו המנטלית של הילד שכן שיתוף פעולה בין הילד והרופא הכרחי ובגילאים צעירים מאוד שת"פ שכזה לא תמיד קורה. לבוגרים שביננו חשוב לזכור כי אין גיל עליון או רף עליון בו מותר לבצע יישור שיניים בכל גיל ניתן לנו במרפאה ישנם מטופלים גם בשנות ה-70 לחייהם נראות השיניים חשובה בכל גיל. מעבר לנראות גם נושא בריאות השיניים הוא נושא חשוב שיניים שאינן ישרות,צפופות יביאו בהכרך לנסיגת עצם וחניכיים ואף אובדן שיניים בהמשך.הקדימו תרופה למכה, היום כשישנה אפשרות נסתרת,מהירה ליישר את השיניים אין כבר תרוצים שלא לעשות זאת.

 

אורתודונטים מומלצים בת"א | כמה עולה יישור שיניים?

בקרתו של אורתודונט מקצועי תוכל לאתר פגמים עתידיים בעמדת השיניים כמו כן מחלות חניכיים הניתנות לטיפול בהקדם האפשרי. יישור שיניים בגילאים צעירים ובגלאים מתקדמים יותר אם על ידי פלטה שקופה, סמכים שקופים או יישור שיניים שקוף, עשוי למנוע סיבוכים רפואיים מורכבים יותר בעתיד. במילים אחרות, מומלץ כבר בגיל צעיר לקבל ייעוץ אורתודונטי מקצועי ואם פספסתם את גיל הנערות גם בגילאים 18-50 לא מאוחר לעשות זאת.

טיפול מוקדם ימנע בהכרך יישור שיניים מורכב בעתיד. אז כמה עולה יישור שיניים אצל אורתודונט מומלץ? עלות יישור שיניים נסתר פנימי ובלתי נראהעשוי לנוע בין 12,000 ₪ ועד 39,000 ₪ .

טווח המחירים נקבע לפי בחירת המכשור המתאים ביותר לתהליך יישור שיניים. יישור שיניים נסתר המותאם אישית ע"י מחשב יהיה יקר יותר מאשר גשר שקוף שאינו מותאם באופן אישי למטופל.

לאחר פגישת ההיכרות הראשונית ובהתאם לתקציבו של המטופל אנו נמצא עבורו את הדרך הטובה ביותר לביצוע יישור שיניים נסתר. במהלך הפגישה המטופל יקבל את כל המידע החשוב עבורו. המידע יכלול את כל היתרונות והחסרונות של כל שיטה ובידו תהיה הבחירה לאיזו שיטה לפנות ולבצע את ההליך ליישור השיניים.

 

אסתטיקה דנטלית | יישור שיניים נסתר

אסתטיקה דנטלית היא חשובה מאין ערך, אתם מוזמנים להשאיר את המבוכה מאחוריכם. אם תמיד חשקתם "לשדר" קסם בחיוך שלכם, כבר היום אתם צריכים לקבוע פגישת ייעוץ מקיפה במרפאתנו. נכון, לא מדובר בתהליך זול במיוחד, אך חשוב לזכור שחיוך אסתטי הוא מצרך שאין להתפשר עליו. מעבר לכך שדלתות רבות עשויות להיפתח בעקבות הסרת הבושה , מדובר במצב הבריאותי של חלל הפה והלסתות שלכם.

בדיקה ראשונה ויעוץ ללא תשלום

מלאו פרטיכם בטופס ואנו ניצור קשר

  מאשר הצטרפות וקבלת מייל פרסומי מעת לעת

  ד"ר סיגל דגן - הלבנת שיניים

  דר' אלון זיידמן

  אני מאמין

  "תחלום בגדול, תחייך חיוך גדול יותר"

  משמעות החיוך: ביטחון עצמי, הצלחה, בריאות ואושר

  ד"ר סיגל דגן - הלבנת שיניים

  [email-subscribers namefield="NO" desc="" group="Public"]
  ×

  שיחת ווטסאפ