יישור שיניים באמצעות גשר שקוף שאינו נראה לעין

בניגוד לשיטות הקלאסיות של ימים עברו, גשר שקוף ליישור שיניים שאינו נראה לעין אינו מצריך ממכם תקופת הסתגלות ארוכה מאוד או שאינה נעימה. יישור שיניים פנימי הוא יישור שיניים המוגדר בלתי נראה, היות והתקנת סמכי יישור השיניים מתבצעת בחלקו הפנימי של חלל הפה, מה שמאפשר לכם ליהנות מהליך יישור שיניים באמצעות פלטה שקופה למעשה הטיפול אינו נראה כלל.

אף פעם לא מאוחר מדי עבור שינויים חיוביים בחיים, במיוחד כאשר מדובר על שיפור האסתטיקה והליך של יישור שיניים ללא גשר המתאים גם למבוגרים. אם בעבר מטופלים היו צריכים להתפשר על אי הנוחות הנלווית ליישור שיניים ופלטות מסורבלות, כיום כבר ישנן שיטות בלתי נראות עבור יישור שיניים.

במרפאתנו, תוכלו לעבור טיפול ליישור שיניים בטכנולוגיות החדישות והמתקדמות ביותר בעולם. בבואכם למרפאתינו תתרשמו מטכנולוגיה חדישה ביותר שתאפשר לכם ליהנות מהדמיית עמדת השיניים החדשה שלכם המוקרנות על צג המחשב. לאחר פגישת ייעוץ עם ד”ר אלון זיידמן בעל הנסיון הרב ביותר בתחום יישור שיניים בקרב מבוגרים, תוכלו להבין ולצפות בתוצאות העתידיות ובמראה השיניים העתידי שלכם לאחר הטיפול.

 

גשר שקוף לשיניים, למה זה תורם?

ישנוה אימרה שאומרת כי” כרטיס הביקור של האדם הינו החיוך שלו” מעבר לנושא של נראותו החיצונית של האדם, יש גם אלמנט בריאותי בכל מה שקשור ליישור שיניים. במידה ואתם זקוקים לטיפול מסוג כזה או אחר של יישור שיניים למבוגרים, כדאי לזכור כי שיניים עקומות או צפופות מדי, עשויות להוביל גם למחלות חניכיים ועד אובדן שיניים.

במקרים מסוימים, אנשים עם שיניים עקומות עשויים גם לסבול מקשיים בנשימה, בהליטוזיס (ריח רע מהפה) בחלוף השנים,כשמתבגרים והשיניים כבר לא “מה שהם היו פעם”,ניתן להבחין בהצטופפות שיניים מאוחרת בעיקר בחלק הקדמי התחתון יש כאלה המאשימים את שינה הבינה איך הדבר אינו נכון. בבאכם לבדיקה במרפאתינו נשמח לשמוע ממכם על חלומכם רצונכם כדי שנתאים עבורכם את השיטה המתאימה ביותר לטיפול הנסתר.

 

שיטות ליישור שיניים שאינו נראה לעין

בעוד שהשיטה הקלאסית ליישור שיניים, במהלכה מתקינים ברזלים, הופכת לפחות נפוצה, בשנים האחרונות פותחו שיטות חדשות יותר ואסתטיות יותר ליישור שיניים נסתר בגילאים שונים. אנשים מבוגרים מיישרים שיניים בכדי להימנע ממחלות שיניים שונות, אך גם בכדי לחייך ללא מבוכה הקשורה בשיניים עקומות, צפופות או שיניים” עולות” האחת על השנייה.

באמצעות קשתיות שקופות מסוג איירוק(IROK) או אינוויזליי (INVISALIGN), ניתן ליישר שיניים בזמן זריז יותר מאשר באמצעות ברזלים. הקשתיות השקופות בדרך כלל יהיו עשויות פולימר פלסטי, חומר גלם מאוד קל ולא מורגש בחלל הפה. קשתיות שקופות הינם בלתי נראות מה שגורם למטופלים מבוגרים להעדיף אתה טיפול איתן.

 

כיצד מתכננים גשר שקוף לשיניים? 

יישור שיניים נסתר מצריך תכנון ממוחשב, מה שמאפשר לאורתודונט לתכנן את הלחצים השונים על כל שן ושן. במילים אחרות, אם ישנן שיניים אשר יש להזיזן כלפי חוץ או לסובבן  נייצר עבורן קשתית שקופה שתפעיל את הלחץ בצורה מדוייקת באיזורים אלה. כל החלפת קשתית שתעשה לאחר 10 ימים תגדיל את הלחץ ובכך תפעיל על השן כח לתזוזה המבוקשת.

משך זמן טיפול יישור שיניים, משתנה בין מטופל למטופל בין אם באמצעות גשר פנימי נסתר או גשר בלתי נראה, בדרך כלל הוא אורך בין מספר חודשים עד כשנתיים, בממוצע. אמנם התהליך אינו תמיד קצר, אך בסיומו של תהליך המטופלים הינם שבעי רצון.

האם יישור שיניים מוסתר מלווה בתחושה לא נוחה בחלל הפה? 

בעבר, אנשים אשר להם הותקנו על השיניים ברזלים ליישור שיניים, היו זקוקים להסתגל לגשר במשך תקופה לא מבוטלת. בין התחושות הלא נעימות שמטופלים סבלו מהן, אפשר לציין את תחושת החיכוך של סמכי הברזל בשפתיים ובלחיים.

כיום ניתן לבחור בסוג טיפול של פלטה שקופה או טיפול בגשר פנימי נסתר מלי לחשוש לחייך או לשנות הרגלים בחיי היום יום.

בדיקה ראשונה ויעוץ ללא תשלום

מלאו פרטיכם בטופס ואנו ניצור קשר

מאשר הצטרפות וקבלת מייל פרסומי מעת לעת

ד"ר סיגל דגן - הלבנת שיניים

דר' אלון זיידמן

אני מאמין

“תחלום בגדול, תחייך חיוך גדול יותר”

משמעות החיוך: ביטחון עצמי, הצלחה, בריאות ואושר

ד"ר סיגל דגן - הלבנת שיניים