גשר שקוף ליישור שיניים

אם פעם היינו צריכים "להתהדר" בקוביות מברזל על שינינו בכדי ליהנות מתהליך יישור שיניים, הרי שכיום, כבר אין צורך להסתיר את החיוך בבושה, וניתן להתקין פלטה שקופה ליישור שיניים שלא תהווה עבורכם מכשול בהתנהלות היום יומית השוטפת.

כיום, ההליך של יישור שיניים בלתי נראה אצל המטופל, הוא הליך נפוץ למדיי, ורבים בוחרים באפשרות זו של גשר שיניים שקוף בכדי ליישר את שיניהם ולהרחיב את חיוכם. גשר שקוף למטופל, הוא למעשה פלטה שקופה שמותקנת בחלל הפה, אך גם ניתנת להסרה עבור מטרות של צחצוח ושימוש בחוט דנטלי, למטרות אכילה ועוד. התהליך של הרכבת גשר שיניים שקוף גם עשוי לכלול הדמיה ויזואלית של התוצאה העתידית הסופית, כך שמומלץ וכדאי לקבוע תור עם אורתודנט מקצועי, לשאול לגבי הדמיות ויזואליות שניתן ליצור, ולהתחיל בתהליך המבורך.

 

יישור שיניים בלתי נראה ומהיר באופן יחסי

בימים בהם מרביתנו התהלכנו עם ברזלים על השיניים, נאלצנו גם לבלות שעות ארוכות בכיסאות האורתודנטים, בכדי לבצע אי-אלו התאמות מסוגים שונים עבור פתרונות של יישור שיניים. כיום, כשמטופלים מבקשים הרכבת פלטה שקופה ליישור שיניים, הם גם נהנים מזמן ישיבה מקוצר בכיסאות האורתודנטים. זאת, מכיוון ופלטות שקופות, בדרך כלל, יצריכו פחות התאמות מאשר התקנות של ברזלים על השיניים.

יחד עם כל היתרונות בטכניקה של יישור שיניים שקוף במטופל, יש לשים לב כי גשר בשיניים שלא רואים הוא סוג גשר שאינו מתאים לכל אחד ואחת. בכדי לוודא את התאמתכם עבור התקנת פלטה שקופה ליישור שיניים, אתם מוזמנים ליצור קשר ולקבוע פגישת ייעוץ. במקרים מסוימים, יישור שיניים לבוגרים יצריך פתרונות ייעודיים, ואת זאת תוכלו לברר בפגישת הייעוץ במרפאה.

 

יישור שיניים לבוגרים – אף פעם לא מאוחר להרחיב חיוך

אמנם הסיבות האסתטיות הן סיבות שתופסות חשיבות עליונה אצל אנשים רבים, ובצדק, אך מעבר לסיבות האסתטיות בעבורן אנשים מיישרים שיניים, נמצאות גם הסיבות הבריאותיות השונות. שיניים אשר צפופות מאוד או בעלות רווחים ושיניים עקומות, הן מקור פוטנציאלי לבעיות בריאותיות הקשורות בנשימת האדם, במחלות חניכיים שונות ועוד.

בשל זאת, תהליך של יישור שיניים לבוגרים הוא חשוב ביותר. מבין האפשרויות לבצע יישור שיניים אצל בוגרים, אפשר למשל למצוא את טכניקת קוביות הברזל, טכניקה הנקראת אינויזליין, שיטת במתבססת על סמכים שקופים ו\או סמכים עשויי חרסינה, יישור שיניים לינגואלי, יישור שיניים בטכניקת דמון. השיטות השונות והטכניקות, מאופיינות הן בהליכים רפואיים שונים והן בעלויות שונות, כך שפגישת הייעוץ עם אורתודנט היא אלמנטרית לשם הבנת התמונה המלאה והאופציות העומדות בפניכם.

 

גשר שיניים שקוף – היתרונות חדים וברורים  

ברור כי האופציות המועדפות על אנשים, הן האפשרויות שמספקות יישור שיניים בלתי נראה או יישור שיניים שקשה להבחין בו. פלטה שקופה היא אופציה נפלאה שגם ניתנת להסרה, וניתן ליצור גשר שיניים שקוף משלל חומרי גלם איכותיים ביותר, כאלו שכמעט ולא תרגישו אותם בחלל הפה שלכם ותוכלו להתנהל כרגיל לגמרי.

חשוב לציין כי בעת תחילת התהליך של התקנת גשר בשיניים שלא רואים (או: פלטה שקופה), אתם תוכלו לברר לגבי האפשרות של צפייה בהדמיה וויזואלית – שתציג בפניכם את התוצאות העתידות להופיע אצלכם. כלומר, אין צורך לחכות חודשים ארוכים בכדי להבין איך תיראה התמונה הסופית.

נדגיש ונוסיף כי ההדמיות הן כשמן – הדמיות, כך שיש לקחת בחשבון כי מדובר בהערכה על ידי מחשב, ולא משהו שמשקף את המציאות העתידית של יישור השיניים במאת האחוזים.

צרו קשר עוד היום עם האורתודנט שלכם, קבעו פגישת ייעוץ עבור יישור שיניים שאף אחד לא רואה.

בדיקה ראשונה ויעוץ ללא תשלום

מלאו פרטיכם בטופס ואנו ניצור קשר

מאשר הצטרפות וקבלת מייל פרסומי מעת לעת

ד"ר סיגל דגן - הלבנת שיניים

דר' אלון זיידמן

אני מאמין

"תחלום בגדול, תחייך חיוך גדול יותר"

משמעות החיוך: ביטחון עצמי, הצלחה, בריאות ואושר

ד"ר סיגל דגן - הלבנת שיניים