אורתודנט ליישור שיניים ,יישור שיניים למבוגרים | ד"ר אלון זיידמן אסתטיקה דנטלית אורתודנט מומלץ עבור יישור שיניים למבוגרים

עדכוני חדשות

אורתודנט מומלץ עבור יישור שיניים למבוגרים

אם בעבר אנשים היו צריכים להתבייש בשיניהם ובחיוכם בגילאים מבוגרים, הרי שכיום ניתן לבצע יישור שיניים שקוף למבוגרים ובוגרים בגילאים אלה וזאת ללא החשש מפגיעה תדמיתית אסתטית.
בשנים האחרונות נוספו שיטות שונות עבור יישור שיניים נסתר למבוגרים בהתאמה אישית. המהפכה היא בצורת סריקת שיניי המטופל ומדידת לסתותיו שנעשת ע"י סורק מחשב דיגיטלי המאפשר קבלת דגם תלת מימד ממוחשב.

כאשר מגיעים אל אורתודנט מומלץ ליישור שיניים למבוגרים, הוא יכול להציע פתרון ליישור השיניים שיהיה מותקן או מודבק בפיכם בצורה פנימית נסתרת שיטה זאת הינה המענה המדויק ביותר עבור התהליך של היישור השיניים לדוגמה במצבים של לסתות צרות, צפיפות שיניים או לסת עליונה בולטתו למעשה בעזרת גשר פנימי ניתן לטפל בכל תחלואי עמדת השיניים. הטיפול הניתן יהיה ללא כל הפרעה מהותית בשגרת יומו של המטופל, ניתן להתקין פלטות שקופות, סמכים נסתרים, גשר פנימי ועוד פתרונות נוספים ומגוונים. בדרך כלל, תהליך ההדבקה עצמו הינו מהיר ביותר, וניתן כבר לחזור לשגרה לאחר שעה קלה. יישור שיניים למבוגר ראוי שיתבצע אצל אורתודנטבעל ניסיון רב בתחום ובעל המלצות מלקוחות ומכרים .

האם תהליך של יישור שיניים למבוגר הוא קצר יותר מאשר אצל בני נוער?

בעבר היה נהוג לבצע יישור שיניים רק אצל מתבגרים ובני נוער, היות ומדובר בתהליך שאורך זמן-מה. בנוסף היה מדובר בהליך רפואי בולט לעין. כשהכוונה היא לשיטת הברזל בשיניים עם גומיות שמותקנות על הברזלים עצמם. כיום, ניתן לבצע יישור שיניים נסתר למבוגר שקשה מאוד להבחין בו וזאת בצמוד לפיתוחן של שיטות חדשות לצורך ביצוע טיפול של יישור שיניים שקוף. לא תמיד מטופל בוגר נדרש לפתור את כל הבעיות הקיימות ולפעמים הדרישה היה רק לטיפול אסתטי של החלק הקדמי בלבד, דבר שמקצר מאוד את תקופת הטיפול.

בימינו, ניתן לבצע את תהליך היישור ולהנות מתוצאות מהירות יותר מאשר זמנים עברו. יישור שיניים מיוחד למבוגרים, עשוי להתבצע באמצעות 2 שיטות עיקריות, כאשר בראשונה יהיו מתקנות סמכי מתכת בחלק הפנימי של השיניים. קוביות אלו יפעילו לחצים מתונים על הלסת וזאת בכדי לבצע יישור, צמצום רווחים בשיניים ועוד. חשוב לציין כי אותן סמכי מתכת מותאמות בהתאמה אישית למטופל וזאת לאחר שנעשתה סריקת מחשב ונמדדו מידות הלסת כמובן שתוצאות הטיפול הינן בהתאם.

החברות המובילות בתחום ייצור סמכים אלה הינם WIN מבית LINGUAL SYSTEM ו-INCOGNITO  מבית היצור של M3

 

האם יישור שיניים שקוף למבוגרים גורם לקושי בדיבור?

בשלב כזה או אחר, לכולנו יצא להיתקל בבני נוער שמתקשים לדבר בעקבות קוביות ברזל ליישור שיניים. נוסף על כך, לא פעם, גם נוצר חיכוך בין הברזל לבין השפתיים, מה שמוביל להתקלפות ושפשוף של השפתיים.

כאשר מתקינים קוביות ברזל בחלקה הפנימי של הלסת, נוצר מצב בו יישור השיניים הוא בלתי נראה, אך הוא גם גורם לקושי בדיבור קל מאוד שחולף לאחר מספר ימים אך לחלוטין לא פוגע בשפתים או לשפשוף הרכמות כפי שקורה בשיטת הקוביות הישנה, אורתודנט מומלץ ליישור שיניים גם משתמש בשיטות סריקה שונות. הסריקה של השיניים והלסת מתבצעת בתלת ממד, מה שמאפשר לאורתודנט להתאים טיפול אידיאלי למטופלים. באמצעות טכנולוגיות חדישות ליישור שיניים ,ניתן לחזות את תוכנית הטיפול מראש ניתן לייצר פתרונות שונים ומגוונים ליישור שיניים שאינם מהווים שום הפרעה למרכיב אותם.

 

יתרונות וחסרונות ביישור שיניים המתאים במיוחד למבוגרים 

אחד היתרונות המהותיים בנושא של יישור שיניים נסתר למבוגר או עבור צעירים, הוא בכך שתוכלו לחזור לשגרה מהר מאוד וללא כל קשיי הסתגלות. בעבר, ילדים היו צריכים להתמודד עם קשיים חברתיים שונים, שנוצרו בעקבות יישור שיניים בולט, אך הדבר אינו רלוונטי לגבי מבוגרים שבוחרים בגשר פנימי נסתר.

כאשר אנשי עסקים צריכים לנהל לוחות זמנים לוחצים ולקיים פגישות מרובות, יישור שיניים שקוף הוא הפתרון המדויק ביותר, היות ואפשר לעבור את ההליך הרפואי בזמן מהיר למדיי. לרוב, החיסרון היחיד שיהיה בהתקנת פתרון יישור שיניים נסתר למבוגרים, הוא הנושא של העלות. מחיר יישור שיניים נסתר למבוגר אינו נמוך ויש גם לזכור כי בין אם אתם מתקינים פלטות שקופות נשלפות, סמכים מודבקים או כל פתרון אחר, הטיפול יצריך מפגשים חודשיים או דו חודשיים לצורך בקרה וטיפול.

בדיקה ראשונה ויעוץ ללא תשלום

מלאו פרטיכם בטופס ואנו ניצור קשר

  מאשר הצטרפות וקבלת מייל פרסומי מעת לעת

  ד"ר סיגל דגן - הלבנת שיניים

  דר' אלון זיידמן

  אני מאמין

  "תחלום בגדול, תחייך חיוך גדול יותר"

  משמעות החיוך: ביטחון עצמי, הצלחה, בריאות ואושר

  ד"ר סיגל דגן - הלבנת שיניים

  [email-subscribers namefield="NO" desc="" group="Public"]
  ×

  שיחת ווטסאפ