אודות

אני, ד"ר אלון זיידמן דוקטור ברפואת שיניים D.M.D משנת 1993.

הכל התחיל עוד בצעירותי, שנושא תחום בריאות השיניים, אסתטיקת השיניים והחיוך המושלם עורר בי עניין רב ותרם להחלטתי לפנות ללימודי רפואת שיניים.

 

עוד בתחילת לימודי רפואת השיניים התעניינתי מאוד בתחום יישור השיניים- אורתודנטיה. תחום מאתגר עם המון סיפוק ותוצאות הנראות לעין בסוף כל תהליך, תוך שיפור המראה האסתטי של השיניים ויצירת חיוך מושלם, שלו גם יתרונות בריאותיים.  

 

בשנת 1996 – 1998התחלתי בהתמחות בתחום יישור השיניים בבית הספר המתמחה ליישור שיניים בארה״ב U.S.A POS.

מאז עבדתי כרופא אורתודנט במרפאות של קופ"ח מאוחדת ומכבי.

 

לאחר מספר שנים בהן עסקתי בתחום רפואת השיניים במרפאות הציבוריות ובמרפאות הפרטיות שאותן ניהלתי  –הגעתי למסקנה כי תחום יישור השיניים למבוגרים הוא תחום שלא קיים בו מענה טיפולי אך זיהיתי כי קיים בו צורך וביקוש לטיפולים מסוג יישור שיניים גם בקרב מבוגרים המעוניינים לשפר את מראה החיוך שלהם עקב יישור לא מוצלח בעבר או תזוזה של השיניים שנוצרה במהלך השנים מסיבות שונות.

 

בשנת 2009 סיימתי את לימודי ההכשרה לטיפול במבוגרים באמצעות ״גשר נסתר״ ועברתי התמחות ייעודית לטיפול בגשר מסוג של חברת INCOGNITO, אחת החברות הראשונות שעסקו בתחום יישור השיניים הנסתר.
לאחר מספר שנים הוסמכתי בתואר מסטר MSc ליישור שיניים פנימי באיטליה באוניברסיטה היוקרתית פדריקו השני.

 

בתחום היישור השיניים הנסתר של חברת INCONGNITO הוסמכתי על ידי החברה בתואר הגבוה ביותר הקיים בחברה לדרגת EXPERT״, זאת לאחר שהשלמתי כ- 500 מקרים טיפולי יישור שונים, ברמות מורכבות שונות בקרב המטופלים שלי.

 

החל מ-2018, אני מציע במרפאתי יישור שיניים נסתר גם באמצעות חברת WIN GERMANY ליישור שיניים פנימי נסתר. חברת WIN מציעה חידושים רבים וטכנולוגיה מתקדמת, המאפשרת להגיע לתוצאות מושלמות ומדויקות תוך מתן מענה הן למקרים מורכבים והן למקרים פשוטים. 

 

כמו כן, אני מציע במרפאתי ביצוע טיפול ליישור שיניים באמצעות קשתיות שקופות מסוג אינוויזליין, טיפול שלא מצריך התקנת גשר מתכת.

כמובן, שלכל מטופל מוצעת שיטת הטיפול בהתאם למקרה, תוך התאמה אישית לרצונות המטופל ולאחר אבחון מקצועי ראשוני.

מרפאתי בת"א  פועלת החל משנת 2010, ומאז ועד היום מטפלת במבוגרים בלבד. המרפאה נותנת מענה לטיפולי יישור שיניים אורתודנטים נסתרים וטיפולים נוספים משלימים ליצירת חיוך מושלם.

מרפאתי היא המרפאה הראשונה והיחידה בישראל המותאמת ומתמחה רק בקהל המבוגרים שאופן הטיפול בהם מחייב התמקצעות ספציפית ומתן מענה טיפולי להבדל הקיים בטיפול בקהל זה לעומת קהל הילדים.

אני זמין עבורכם בכל שלב ולאורך כל התהליך מתחילתו ועד סופו.

 

רוצים לדעת עוד? צפו בוידאו המצורף.